KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 4845448
nr 484 5448
Akvarell
1800-tal, Flickporträtt, höjd: 22
Utrop:
100 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 10 september 2007
kl 16:59:18
100 kr
150 kr
400 kr
450 kr
650 kr
600 kr
800 kr
1.100 kr
1.000 kr